Xiaomi Redmi 9 ve Mi Band 5 fiyatları açıklandı

Xiaomi Redmi 9 ve Mi Band 5 fiyatları açıklandı

Xiaomi 20 Temmuz'da yayınladığı bültenle Türkiye piyasasında Red ve Mi Band 5 fiyatlarını duyurdu. Yapılan bülten lansmanı ile Xiaomi, Mi Tu Stick, Mi Band 5, Mi True Wireless Earphones 2 Basic ve Redmi 9 modellerinin tanıtımını yaptı. Son zamanlarda kişisel teknoloji yelpazesini genişleten Xiaomi, yeni modelleri ile sizlerle...

İlk ürün Redmi 9

Çok amaçlı 4 kamerası mevcut. Geniş açı grup çekimi, portre çekim özelliği, hızlı kare yakalama gibi farklılıklarıyla tüketicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Ayrıca Palm Shutter ve Kaleidoscope gibi birincil kamera olma özellikleri ile yaratıcı ve eğlenceli fotoğraf çekebilme imkânı da sunuyor ekranı ise daha büyük 6.53 inç. Görüntüsü kristal netliğinde hareket halinde korumalı Corning Gorilla

Glass Cama ve TÜV Rheinland Low Blue Light serifikasına sahip. 5020 mAh geniş kapasiteli bataryası ile oyun ve günlük yaşamımızda uzun enerji hizmeti de sunuyor. 18 W hızlı şarj teknolojisi ile bekleme süresini en aza indiriyor. Tasarımı müthiş arka kapak degrade renk tasarımı ve parmak izi lekesi tutmayan dalgalı dokuyla kaplı. Kamera setinin altında arka parmak izi okuyucusu konumlu.

Bu özellikler Redmi 9'un hem elde tutulmasını hem de ekran kilidinin açılmasını kolaylaştırmakta. Kulaklık girişi 3,5 milimetre, Çift sim kart uyumlu ve micro SD hafıza kart yuvası ayrı bir özellik. Redmi 9 şuan 3 (Okyanus yeşili, gün batımı moru, karbon grisi) renk seçeneği ile satışta olacak.

* 32 Gb + 3Gb sürümü.  2.799 Tl
* 64 Gb + 4 Gb sürümü. 2.999 Tl

Ağustos ayında Türkiye pazarında...

Mi Smart Band 5

Fitness arkadaşı. Ekranı 1,1 inç ve renkli Amoled. Önceki modelden % 20 görüntü alanı daha geniş. Canlı ekran ve spor tasarımda olan Mı Smart Band 5, 65 dinamik ekrana ve 6 şık band renge sahip.

5 ATM suya dayanıklı. Birçok sulu ortamda kullanım kolaylığı sağlıyor. Eliptik bisiklet, salon bisikleti, ip atlama, yoga, kondisyon küreği de dahil on bir egzersiz modu ile yapılan egzersiz hareketlerinizi takip ve kontrol etme imkanı veriyor.

PPG nabız ölçer alıcısıyla Kalp sağlığı, uyku durumu, stres seviyenizi günlük, haftalık ve aylık periyodunuzu takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bu verileri raporlama özelliği de var. Kişisel aktivite istihbaratı bataryası on dört gün dayanıyor. Manyetik arka kısım sayesinde kolayca şarj edilebiliyor.

20 Temmuz tarihinden itibaren satışa sunuldu

17/25 Temmuz arası 299 TL olan fiyatı bu tarihlerden sonra 329 TL'ye çıkacak... Kaçırmayın...